Debo logo
menuclose

درباره ما

دبو! یک پلتفرم قدرتمند تحت وب است که به افراد و کسب‌وکارها کمک می‌کند محصولات خود را به صورت آنلاین به مشتریان خود ارائه کنند. صاحبان این کسب‌وکارها می‌توانند از مزایای در اختیار داشتن یک پنل حرفه‌ای تحت وب برای مدیریت و توسعه کسب‌وکار خود بهره‌مند شده که در نتیجه آن می توانند با مشتریان خود ارتباط دائمی و موثرتری داشته باشند.

از طرف دیگر کاربران دبو نیز می‌توانند با اسکن شناسه این کسب‌وکارها که به صورت کد کیوآر می‌باشد، علاوه بر مشاهده منو، سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کرده و همزمان پرداخت خود را تکمیل کنند.

این ویژگی‌ها هم باعث تسریع روند دریافت سفارش و صرفه‌جویی در وقت و هزینه شده، و هم امکان دریافت بخشی از مبلغ پرداختی را به عنوان پاداش برای مشتریان فراهم می‌کند، و هم از طرف دیگر باعث ایجاد فضایی مدرن‌تر و دوستانه‌تر بین کسب‌وکارها و مشتری‌های آنها می‌شود.

دبو یک پلتفرم جدید است که به عنوان چشم‌انداز و هدف خود قابلیت‌ها و امکانات متفاوت و خلاقانه فراوانی را برای کسب‌وکارها و مشتری‌های آنها فراهم کرده است، و روز به روز درحال توسعه و بهبود سیستم خود می‌باشد، تا بتواند بهترین تجربه کاربری را برای کاربران خود فراهم کند.

تلفن پشتیبانی: 09981061127

صاحب امتیاز: پوریا ده بزرگی

تلفن مدیریت: 09174735570